MHP Heyeti Elazığ'dan Ayrıldı

BÜYÜKATAMAN, ziyaretin tahmin ettiklerinden daha verimli geçtiğini belirtti.

MHP Heyeti Elazığ'dan Ayrıldı Güncel
Elazığ MHP Teşkilatı 14 Eylül Cumartesi Günü yapılacak olan mitinge hazırlanıyor. Elazığ’da yapılan çalışmaları yerinde incelemek, belde ve ilçelerde çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen MHP Genel Sekreteri İsmet BÜYÜKATAMAN, genel başkan yardımcıları ve milletvekikkerinden opluşan heyet Elazığ’dan ayrıldı. MHP heyetini Milletvekili Enver ERDEM, MHP İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, MHP Merkez İlçe Başkanı Abdulvahap ERDEM, MHP Kadın Kolları Başkanı Serap ÖZDEMİR, Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Kürşat KARGÜN, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mesut TUNÇ, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri uğurladı.
 
Elazığ Havalimanı’nda soruları yanıtlayan BÜYÜKATAMAN, Elazığ temaslarının tahmin ettiğinden daha verimli geçtiğini dile getirdi.
 
Ziyaretin, Elazığ’ın sorunlarını muhataplarından dinlemeye vesile olduğunu söyleyen BÜYÜKATAMAN, gözlemledikleri sorunları 1 Ekim’de çalışmalara başlayacak olan Meclis’de gündeme getirme gayreti içerisinde olacaklarını belirtti. BÜYÜKATAMAN, Elazığ’ın çok daha iyi hizmetlere layık olduğunu vurguladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom