İlaçlama çalışmaları yoğunlaştırıldı

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle birlikte halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

İlaçlama çalışmaları yoğunlaştırıldı Güncel

Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, karasinek, sivrisinek ve haşerelere karşın, cadde ve sokaklarda araç ve ekipmanlarıyla etkin ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor. 

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı park ve bahçeler gibi açık alanlarda da ilaçlama çalışmaları devam ettiren ekipler, yaprak sineği, ağaç biti gibi çeşitli haşerelere yönelik ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. 

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yıl boyunca ilaçlama çalışmalarının büyük bir titizlikle sürdürüldüğü belirtilerek, "Ekiplerimiz yıl boyunca sinek, sivrisinek ve çeşitli haşerelere karşın etkin mücadelelerini sürdürüyorlar. Pek çok olumsuzluğa davetiye çıkaran sinek ve sivrisineğe karşın ekiplerimiz tarafından sürdürülen etkin ve kararlı mücadele, belirlenen program çerçevesinde aralıksız devam edecektir" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom