Nazırlı'dan EBMC'ye Ziyaret

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Nazırlı, Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret etti.

Nazırlı'dan EBMC'ye Ziyaret Güncel
Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Nazırlı, Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Cemiyet Binasında gerçekleşen ziyarette Cemiyet Başkanı Nafiz Koca, Başkan Yardımcısı Serkan Gürtürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki Geçkil ve Hakan Esen hazır bulundu.
 
Cemiye Başkanı Nafiz Koca'dan Teşekkür
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine ziyaretinden dolayı AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Nazırlı'ya teşekkür eden Cemiyet Başkanı Nafiz Koca, Cemiyet hakkında bilgiler vererek; Elazığ'ın sorunlarını gündeme taşıyıp alacakları kararlarla eş zamanlı yapacakları haber ve yazıların muhataplarına dosyalar halinde sunulup çözüme katkı sunmak olduğunu söyledi.
 
"Belediye Lokomotif Görev Üstlenmeli"
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Nazırlı Elazığ'da bazı hataların olduğunu vurgulayarak, Belediye'nin kalkınmanın öncüsü olarak lokomotif görevi üstlenmesi gerektiğini kaydetti.
 
"Ekip Çalışması İle Belediye Tırmanışa Geçer"
 
Milletvekili ve Sivil Toplum Kuruluşlarının harekete geçmeleri gerektiğini savunan Nazırlı, Sadece Belediye Başkanına yüklenilmemesi gerektiğini ifade ederek, kapsamlı bir ekip çalışmasıyla belediyenin tırmanışa geçeceğinin altını çizdi.
 
"Meseleleri Kişiselleştirmek Doğru Değil"
 
Meseleleri kişiselleştirmenin doğru olmadığını dile getiren Nazırlı, ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlığın tek bir kişinin başarısızlığı değil herkesin başarısızlığı olduğunu belirtti.
 
 "Elazığ Kendine Bir Hedef Koymalı"
 
Elazığ'ın bir hedefi olmadığını söyleyen Nazırlı, Elazığ'ın kendisine bir hedef koyması gerektiğini vurguladı.
"Belediye'nin En büyük sorunu; kendin pişir kendin ye"
 
Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Nazırlı, Memleketin bir takım çalışmasına acil ihtiyacı olduğunu belirterek; "Belediye'de yeni bir yapılanma şart. Belediye'nin en büyük sorunu sistem hatası yani kendin pişir kendin ye hesabı"
 
 "Elazığ İçin Büyük Bir Kalkınma Başlatacağım"
 
Belediyecilik konusunda daha önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna ile ciddi çalışmalar yaptığını belirten Nazırlı belediye başkanlığına seçildiği takdirde Elazığ için büyük bir kalkınma atağı başlatacağını söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom