‘5 milletvekili adayımızda gayretle çalışıyor’

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerle ilgili çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

‘5 milletvekili adayımızda gayretle çalışıyor’ Siyaset

Geçtiğimiz gün Fırat Gazetesi, Günışığı Gazetesi, Hakimiyet Gazetesi ve Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetiyle İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde Dörtyol’da hizmete açılan sağlık Merkezi’nin açılışına katıldı.

Vali fahri bey caddesi’nden Ahmet Aytar meydanı na kadar esnaf ziyareti gerçekleştiren Bulut, Oto Galericiler Sitesinde Milletvekili adayı Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’la birlikte Galerici esnafının sorunlarını dinledi.

İftarını da vatandaşlarla birlikte açmaya gayret gösteren Milletvekili Metin Bulut “Seçim çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor, listede yer alan beş arkadaşımız da gerçekten gayretli bir şekilde çaba gösteriyorlar. İnanıyorum ki bu çalışmanın sonrasında Ak Parti Elazığ’da yeni bir destan daha yazacak ve Sayın. Cumhurbaşkanımıza olan bağlılığını ve sevgisini bir kez daha gösterecektir” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...