Bakan Tüfenkci şehitliği ziyaret etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Şehir Mezarlığı'nda bulunan Emniyet ve Garnizon Şehitliklerine giderek kabirler başında dua okuyup, karanfil bıraktı.

Bakan Tüfenkci şehitliği ziyaret etti
Malatya
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Şehir Mezarlığı’nda bulunan Emniyet ve Garnizon Şehitliklerine giderek kabirler başında dua okuyup, karanfil bıraktı.

Şehitlik ziyaretinde bulunan Bakan Bülent Tüfenkci, bütün şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve gazilere uzun ömürler diledi. Hakkari’nin Çukurca ilçesinde yapılan terör saldırısında bir askerin şehit düştüğünü, 4 askerin de yaralandığını hatırlatan Bakan Tüfenkci, “Hainler durmuyor” dedi, Terörle mücadele konusunda açıklamalarda bulunan Tüfenkci, "Bizlerin de onların üzerine gitme noktasındaki kararlılığımız, irademiz ve cesaretimiz durmuyor. Dolayısıyla onları bu ülke topraklarından köklerini kazıyana kadar ve yurdumuzun 781 bin metrekaresini emin hale getirene kadar mücadelemiz devam edecek, hem yurt içinde hem de yurt dışında. Burada yatan şehitlerimizin yakınlarının gözü arkada kalmadı Allah’a hamd olsun. Mücadele devam ediyor" şeklinde konuştu.

Üzerinde bulundukları toprağı vatan yapan şeyin şehitlerin kanı ve canı olduğunun altını çizen Tüfenkci, şehitler tarafından kendilerine emanet edilen vatana en iyi şekilde bakmaya çalıştıklarını söyledi. Bakan Tüfenkci, "Milletin direnci, cesaretiyle beraber umuyoruz ki Türkiye üzerinden operasyon yapmak isteyenler bir kez daha düşünmeleri gerekir. Milletimiz bu vatan için canlarını vermeye hazır” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...