Esnaf Odası'ndan afişli kampanya

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası, vatandaşların ilçede bulunan yerel esnaflardan alışveriş yapması için kampanya başlattı.

Esnaf Odası'ndan afişli kampanya Güncel

Kovancılar Esnaf Odası vatandaşların yerel esnaflardan alışveriş yapması için ilçe vatandaşların yoğun olduğu yerlere “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” yazılı afişler astırdı.

İLÇE ESNAFINDAN BAŞKAN ÖZDOĞAN’A TEŞEKKÜR

İlçe halkının kendi esnafına dönmesi için başlatılan kampanyadan ilçe esnafları memnuniyetini dile getirerek Kovancılar Esnaf Odası başkanı Ahmet Özdoğan’a teşekkür ettiler.

Esnaflar gün geçtikçe ilçede ulusal marketlerin çoğaldığını ifade ederek marketlerin işlerini bitirme noktasına getirdiğini söylediler.

BAŞKAN ÖZDOĞAN: “VATANDAŞLARIMIZ ESNAFINA SAHİP ÇIKSIN”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Ahmet Özdoğan, Vatandaşların kendi esnaflarına dönmesi için kampanya başlattıklarını belirterek esnafları için bu tür çalışmalara aralıksız şekilde devam edeceklerini belirterek açıklamasına şu şekilde devam etti:

“İlçemizde gün geçtikçe çoğalan ulusal marketler nedeniyle bazı esnaflarımız siftah yapamadan evlerine gidiyorlar. Bu marketler bir esnaf dalını etkileniyor 40 üstünde esnaf dalını etkiliyor. Bizler her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Başlattığımız kampanyayla vatandaşlarımız duyarlılık göstererek ilçe esnafımıza sahip çıkacağına inancımız tamdır. Bu konuda duyarlılık gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom