Milletvekili Bulut'a Kovancılar'da yoğun ilgi

Ak Parti Genel Merkez teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut seçim çalışmaları için gittiği Kovancılar ilçesinde yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Milletvekili Bulut'a Kovancılar'da yoğun ilgi Siyaset

Yukarı İçme de vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Metin Bulut 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi vatandaşlardan destek istedi.

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Kovancılar AK Parti ilçe Başkanı Cahit Gazioğlu’nun da eşlik ettiği Milletvekili Metin Bulut Kovancılarda da yoğun bir ziyaret programına imza attı.

Vatandaşlarla birlikte iftar yapan Milletvekili Metin Bulut burada ev ve esnaf ziyaretlerinde bulundu Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşları dinledi.

Kovancılar halkının her zaman AK Partinin yanında olduğunu ve 24 Haziran’da bu desteğini tekrarlayacağını belirten Milletvekili Metin Bulut göstermiş oldukları ilgi ve alaka’dan dolayı ilçe sakinlerine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...