Tecrübeli kalecinin sözleşmesi uzatıldı

Vartaş Elazığspor’un kalesini koruyan tecrübeli futbolcu Serdar Kulbilge, 1 yıl daha Elazığ’ın kalesini koruyacak.

Tecrübeli kalecinin sözleşmesi uzatıldı Spor

PTT 1. Lig 2015-2016 sezonu başında Vartaş Elazığspor’un kadrosuna kattığı Serdar Kulbilge’nin sözleşmesi 1 yıl uzatıldı. Geçtiğimiz sezon ortalarında birçok önemli futbolcusu kaybeden ve transfer yasağı alan Vartaş Elazığspor yönetimi, mevcut kadrosunu korumak adına futbolcuların sözleşmesini uzatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Malili genç ortasaha oyuncusu ile sözleşme yenileyen Vartaş Elazığspor, bugün de tecrübeli kaleciyle masaya oturdu.

İstanbul’da yapılan görüşmeler sonucunda Serdar Kulbilge, 1 yıl daha Vartaş Elazığspor’un kalesini koruyacak. İstanbul’da düzenlenen imza töreninde Vartaş Elazığspor kulüp başkanı Sedat Karataş ve kulüp Genel Koordinatörü Veysi Şimşek de hazır bulundu.

Konu ile ilgili olarak Vartaş Elazığspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Bugün İstanbul’da Kulüp Başkanımız Sedat Karataş ve Genel Koordinatörümüz Veysi Şimşek’le görüşen Serdar Kulbilge, her konuda anlaşma sağlayarak kendisini 1 yıllığına Elazığsporumuza bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulübümüze katkı yapmaya devam edecek olan Serdar Kulbilge’ye, Bordo-Beyazlı forma altında başarılar diliyoruz.” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom