Polat, bayramda yoğun mesai yaptı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yoğun bayram mesaisi yaptı.

Polat, bayramda yoğun mesai yaptı
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yoğun bayram mesaisi yaptı.

Bayram Namazını Gedik Mahallesinde bulunan Namazgahta kılan Başkan Polat, burada mahalleliyle tek tek bayramlaştı. Başkan Polat daha sonra, Malatya Valiliği, Büyükşehir, Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen resmi bayramlaşma töreni ile AK Parti Teşkilatının Belediye Nikah Saray’ında düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Başkan Polat, bayramın ikinci ve üçüncü gününde Pütürge ve Kale ilçelerine bayram ziyaretlerinde bulundu. Başkan Polat, Pütürge’de ilk olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından 40 gün gibi kısa bir sürede yapılan Tekederesi Köprüsünü inceledi. İnceleme gezisinin ardından Tepehan, Uzuntaş ve Gertan Mahallelerini ziyaret edip mahalle halkıyla bayramlaştı. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Polat, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Başkan Polat, Pütürge Çevre Köyleri Derneğinin düzenlediği Geleneksel Futbol Turnuvası ve Sünnet Şölenine de katılarak Pütürgelilerle bir araya geldi. Daha sonra Kale ilçe merkezinde vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Polat, Gülenköy Mahallesini de ziyaret etti. Başkan Polat burada vatandaşlarla bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığına bağlı Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü’nün tesislerini de ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat burada personellerle bayramlaştı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...