Murat Kesen'in üçüncü albümü çıktı

Kesen, son çıkardığı son çıkardığı ,”Vur Gitsin, albümünde yer alan ,” Vur Başını Vur Taşlara” adlı parçasına klip çekti. Kesen'in klibi Elazığ'ın yetiştirdiği ünlü yönetmen Faysal Tokmak tarafından çekildi.

Murat Kesen'in üçüncü albümü çıktı Güncel
Elazığlı ünlü sanatçı Murat Kesen’in üçüncü albümü çıktı. Kesen, son çıkardığı son çıkardığı ,”Vur Gitsin, albümünde yer alan ,” Vur Başını Vur Taşlara” adlı parçasına klip çekti. Kesen’in klibi Elazığ’ın yetiştirdiği ünlü yönetmen Faysal Tokmak tarafından çekildi.
 
 
Murat Kesen çektikleri klibin güzel bir klip olacağını ifade ederek,” Bu üçüncü klibimiz. ‘Vurup Gittin’ albümümüzün ‘Vur Başını Vur Taşlara’ adlı şarkımıza klip çekiyoruz. Güçlü bir ekip kadromuz var. Güzel bir klip olacak inşallah. Bu son albümümüzde promosyona başladık, çektiğimiz klip te başta bizim kanallarımız olmak üzere ulusal kanallarda da dönecek. Klipten sonra televizyon programlarımız olacak. Koşuşturuyoruz Allah emeğimizi boşa çıkarmasın, Büyük bir emekle kaliteli iler yapma uğraşı içersindeyiz. Yönetmenimiz Faysal Tokmak bu güne kadar başarılı projelere imza attı. Çok başarılı bir yönetmen ban kendileri ile çalışmaktan büyük zevk duyuyorum, eline emeğine sağlık diyorum.” oiye konuştu.
 
ÇOK GÜZEL BİR PARÇAYA KLİP ÇEKTİK
 
Elazığ’ın yetiştirdiği ünlü yönetmen Faysal tokmak 50 nin üzerinde klibe imza attı. Tokmak Murat Kesen’in üçüncü klibi için start verdiklerini belirterek,”Şimdi öncelikle bu klipten önce bu Murat’la üçüncü klibimiz. Üçüncü klipte yine bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz öncelikle Murat’a. Üçüncü klibimizi yine Elazığ’da çekiyoruz. Elazığ'a bir desteğimiz, bir katkımız ve bir reklamımız olsun diye. Klip biraz Ankara Müziği diye tabir ettiğimiz hareketli bir Türk Halk Müziği. Yaklaşık bir 8 set-up’ımız var. Bu set-up’ları oluşturup Murat’ı bayağı bir yoracağız. Bakalım. Şu an saymadım fakat 50’nin üstünde bir klibim var. Bundan sonrasında Ekim ayında 2 projemiz var. İyi isimlerle Ekim ayından İstanbul’da 2 klibimiz daha var. İleriki zamanı da bilmiyoruz nasıl olur.” şeklinde konuştu.
 
Klip ekibinden Eda Toktay “Murat’la çalışmak zor değil aslında ama heyecan verici. Kliplerde oynamak ilk başlarda zor oldu ama yönetmenimiz Faysal Bey’in yardımıyla daha da yükseliyor.” dedi.
 
Klip oyuncularından Cengiz Çelik ; “Faysal Bey ile çalışmak gerçekten çok zor. Çok sıkıştırıyor bizi. Klip çekimleri esnasında bambaşka biri oluyor. Şaka bir yana da Faysal Bey ile çalışmak gerçekten güzel bir duygu. Ekibimiz çok güzel gerçekten birbirinden değerli arkadaşlarımız var. Mutluyuz Faysal Bey ile çalışmaktan.” diye konuştu.
 
Klip oyuncularından Mustafa Aklaya ; “Çekimler iyi gidiyor. İşini ciddiye alan ve düzgün yapmak isteyen Faysal Bey, tabi ki bizi zorluyor. Normalde bir iş yaptığınız zaman ve bunu ciddiye aldığınız zaman zorlanmazsınız ama mecburen her şeyin bir zorluğu olduğu gibi bu işin de zorluğunun olması lazım. Oyunculuk deneyimim yok ama sağ olsun Faysal Bey’in sayesinde bayağı bir oyuncu moduna girdim.” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler