‘Mutluluk’ temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi uzatıldı

24. Kültür, Kiraz ve Spor Festivali kapsamında ''Mutlu İnsanların Şehri Yeşilyurt' adı altında düzenlenecek olan Mutluluk temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi 25 Haziran saat 17.00'ye kadar uzatıldı.

‘Mutluluk’ temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi uzatıldı
Malatya
24. Kültür, Kiraz ve Spor Festivali kapsamında ‘’Mutlu İnsanların Şehri Yeşilyurt’ adı altında düzenlenecek olan “Mutluluk” temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi 25 Haziran saat 17.00’ye kadar uzatıldı.

Yarışmaya katılım yoğun olduğunu ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yarışmada ki temel amacımız, ilçemizin doğal güzellikleri, zenginlikleri ve hemşehrilerimizin yaşam tarzlarının mutluluk temasıyla harmanlanıp sanatsal bir etkinlikle anlatılmasıdır. Yarışmaya katılım için yurdun dört bir tarafından birçok fotoğrafçı ilçemize gelerek bu anları fotoğrafladılar. Daha önce 20 Haziran 2018 olarak kamuoyuna ilan edilen başvuru süresinin yoğun ilgi ve gelen talepler üzerine 25 Haziran 2018 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar uzatılmasına yönünde karar aldık. Bu süre içerisinde tüm fotoğraf tutkunlarını Yeşilyurt’a bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yarışmanın teknik şartnamesinin Yeşilyurt Belediyesinin resmi internet sitesinden açıklandığını aktaran Çınar, “Yarışmamıza katılmak isteyenler çektikleri fotoğraflarını yesilyurtbel.tr@gmail.com adresine gönderebilirler. Yarışmanın seçici kurulu tarafından yapılacak kapsamlı değerlendirmelerin ardından dereceye giren fotoğraflar ve yarışmacılarımızı www.yesilyurt.bel.tr internet sitemizden açıklayacağız. Yarışma sonunda dereceye girecek birinci yarışmacıya 3 bin 500 TL, ikinci ve üçüncüye 3 bin TL, mansiyon dalında 250 TL, özel ödül 200 TL ve sergileme alan fotoğraflar için 250 TL para ödülü takdim edeceğiz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...