Sosyal medya fenomeni İsa Dayı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan videosu

Elazığ'da Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz dediği videoyla sosyal medya fenomeni olan İsa Sezeroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için çektiği video da ilgi odağı oldu.

Sosyal medya fenomeni İsa Dayı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan videosu Güncel

Elazığ’ın Palu ilçesi Bozçanak köyünde yaşayan 50 yaşındaki İsa Sezeroğlu, Deregozer Şelalesi önünde çektiği videoda sözlediği "Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" sözleriyle tanınmıştı. Köyde mütevazi bir yaşam süren, kendine yetecek kadar arı kovanı ve 1 ineği bulunan 4 çocuk babası Sezeroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resmini arkasına alarak çektiği son videosu da ilgi odağı oldu.

Sezeroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resminin önünde cep telefonu ile çektiği videoda, “Reisi görüyorsunuz mükemmel konuşmama gerek yok İsrail’i Amerika’sı topunuz gelsin ulan. Görüyorsunuz kahramanı. Konuşmuyorum neden konuşayım bu Laz mı, Türk mü, Zaza mı, Kürt mü yok hepimiz bu adama yoğunlaşalım, çünkü başka seçenek göremiyorum. Bu adamdan başka ışık yok. Başkasında ben ışık göremiyorum. Akıllı olalım şaşmayalım. Mükemmel adamı görüyorsunuz Türk, Kürt Zaza Çerkez kim olursa olsun hepimiz kardeşiz. Bu adamdan şaşmayın. Mükemmel çünkü. Anlatmıyorum çünkü neden görüyorsunuz mükemmel başka ışıK göremiyorum. Tek ışığı görüyorsunuz” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...