Milletvekili Bulut’tan teşekkür mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yayınladığı bir mesajla teşekkür etti.

Milletvekili Bulut’tan teşekkür mesajı Siyaset

Aday listelerinin açıklanmasının ardından Elazığ’da yapmış oldukları ziyaretlerde halkın büyük bir teveccühüyle karşı karşıya olduklarını belirten Milletvekili Metin Bulut yayınlamış olduğu mesajda şu görüşlere yer verdi:

“Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın aday listelerini açıklamasının ardından aziz şehrimizde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Bu kısa süre içerisinde gidebildiğimiz yere kadar ulaşmaya çalıştık, vatandaşlarımızla hemşerilerimizle bir araya geldik, onlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık.

Gittiğimiz her yerde halkımızın Cumhurbaşkanımız olan sevgisi bizleri gerçekten gururlandırdı. İnanıyorum ki her zaman AK Partinin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olan kıymetli hemşerilerimiz 24 Haziran günü de aynı desteğini sürdürecek ve Elazığ’da yeni bir tarih yazacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, kısa ve yoğun süreçte bizleri yalnız bırakmayan bizlere destek olan tüm hemşerilerime bir kez daha can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...