Başkan Yanılmaz’dan teröre tepki

Türkiye’de yaşanan terör olaylarına kınayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ülkenin huzuru bozmaya çalışanlara bu milletin prim vermeyeceğini söyledi.

Başkan Yanılmaz’dan teröre tepki Siyaset

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz son zamanlarda yaşanan terör olayları kınadı. Yanılmaz, ülkenin huzurunu, birliğini bozan ve geleceğini ipotek altına almaya çalışanlara, milletin pirim vermeyeceğini belirterek, "Bu topraklarda yaşamanın ne anlama geldiğini iyi bilen bir milletiz. Yüz yıllarca haclı seferlerine geçit vermedik. Çanakkale savaşında 7 düvele karşı mücadele vermiş olan bir milletiz. Bu günde terör belki PKK adı altında ortada görünüyor. Ama bilelim ki tüm dünyada Türkiye’nin güçlenmesini, gelişmesini ve büyümesini istemeyenler, bundan rahatsız olan bütün güçler PKK adı altında Türkiye’ye karşı mücadele etmektedir. Bizim milletimizin iradesi vatan, millet, inanç sevgisi ve bu sevgini ortaya koymuş olduğu iradenin gücü tüm dünyanın gücünden daha iyi ve güçlüdür. Dolayısıyla şehitlerimize rahmet diliyorum. Gazi ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bizi terörle denemeye çalışanlar sonuçta bu hendeğini içerisinde kalacaklardır. Biz bunları aşacağız. İşimize ve yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...