ETSO Üyelerini Çin'e Götürüyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi, Elazığ'daki işadamlarını Yılın 12 ayı boyunca fuar merkez konumunda olan Çin Halk Cumhuriyeti'ne götürecek.

ETSO Üyelerini Çin'e Götürüyor Ekonomi
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi, Elazığ’daki işadamlarını Yılın 12 ayı boyunca fuar merkez konumunda olan Çin Halk Cumhuriyeti’ne götürecek.
 
18-23 Kasım 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek ziyarette Elazığ heyeti Şanghay ve Yiwu kentlerinde incelemelerde ve temaslarda bulunacak.
 
 Etkinliğe katılacak olan firma giderlerinin yüzde 60’ı KOSGEB tarafında desteklenirken geziye katılmak isteyenler için son başvuru tarihinin 27 Eylül 2013 olduğu bildirildi.
 
Fuar ve Ticari Eşleştirme Programlarına Katılım.
 
Konu hakkında Elazığ TSO Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi tarafından yapılan bilgilendirmede, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Zheijang bölgesi, Yiwu şehrinde, Çin Halk Cumhuriyeti Makine ve Elektronik İthalat-İhracat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen ME EXPO – Makine ve Elektronik fuarına katılım sağlanacağı ve  fuar kapsamında yürütülecek olan ticari eşleştirme etkinliklerine ve meslek kuruluşları toplantılarında yer alınacağı, ayrıca bölgedeki üretim alanlarına gezi düzenleneceği belirtildi.
 
18-23 Kasım tarihleri arasında 5 gün sürecek olan Çin Halk Cumhuriyeti ticaret heyeti etkinliğine katılmak isteyenler için geniş bilgi; www.elazigtso.org.tr adresinde yer alıyor.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom