Gök, adaylık iddialarını yalanladı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, yaklaşan yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkanlığına aday adayı olacağı yönünde bazı internet sitelerinde yayınlanan haberleri yalanladı.

Gök, adaylık iddialarını yalanladı Güncel
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, yaklaşan yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkanlığına aday adayı olacağı yönünde bazı internet sitelerinde yayınlanan haberleri yalanladı. Gök yaptığı açıklamada aday adaylığı ile ilgili bir konunun gündeminde olmadığını söyledi.
 
 
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim GÖK, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İnternet sitelerinde şahsımın Ak Parti’den belediye başkan aday adayı olacağıma dair haberler ve anketler yer almaktadır. Şunu kesinlikle ifade ediyorum; şahsımın, şu an bulunduğum konumda ilimize ve ülkeme en iyi şekilde hizmet etmekten başka bir düşüncem yoktur. Bu tarz ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu ifade eden GÖK, Bu çıkan haberlerin neye dayanılarak ve iyi veya kötü hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum, lakin şahsımla kesinlikle alakası olmadığını, ifade etmek isterim”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom