Elazığspor’dan Alanyaspor’a ‘süper’ transfer

Elazığspor’da uzun süredir genel müdürlük görevini yürüten ve geçtiğimiz aylarda bu görevinden istifa eden Ali Topal, Süper Lig’in yeni ekiplerinden Alanyaspor’un genel müdürü oldu.

Elazığspor’dan Alanyaspor’a ‘süper’ transfer Spor

Elazığspor Genel Müdürlük görevinde başarılı işlere imza atan Ali Topal, Alanyaspor’a genel müdür olarak görevlendirildiğini kendisine ait sosyal medya hesabından duyurdu. Alanyaspor’un yeni genel müdürü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bugün itibariyle Süper Ligin yeni takımı Alanyaspor Genel Müdürlüğü görevine başlamış bulunuyorum. Bu görevi bana layık gören Kulüp başkanımız Sayın Hasan Çavuşoğlu'na, As başkanımız Sayın Kamil Köseoglu'na, başkan yardımcımız ve Genel Koordinatörümüz Sayın Mevlüthan Çavuşoğlu'na, 2. Başkan Sayın Erdal Akgun'e, 2. Başkan Sayın Bilal Kömeç'e, Futbol Şube Sorumlusu Sayın Fahri Özçelik'e, Çok değerli Yönetim Kurulu üyelerimize, Sportif Direktörümüz Sayın Taner Savut Hocamıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca görevimden başarılı olmam için kalbi samimi duyguları ve duaları olan tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler