Huzurevi sakinleri bocce turnuvasında yarıştı

Elazığ'da, huzurevi sakinlerine yönelik Bocce turnuvası düzenlendi.

Huzurevi sakinleri bocce turnuvasında yarıştı Güncel

Elazığ Gazi Huzurevi Bocce Salonu'nda düzenlenen turnuvaya, 51 ilden 103 huzurevi takımı katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, turnuvada yaptığı açıklamada, bu etkinlik ile kurumda kalanların güzel vakit geçirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak aile odaklı hizmetler öncelikli olarak desteklenmektedir.Bunun mümkün olmadığı hallerde ise hizmet verdiğimiz bireylerimize aile sıcaklığında hizmet veren yeni birimler oluşturulmaktadır. Bu bağlamda Değerli büyüklerimize merkezde bulunan Gazi huzurevimizde toplamda 96 kapasite ile aile sıcaklığında sağlıklı ve aktif yaşam odaklı hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz büyüklerimize daha nitelikli ve sağlıklı bir yaşam için her huzurevimizde sosyal ve kültürel partilerimiz yıllık olarak planlanmakta ve titizlikle uygulanmaktadır."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...