'Aziz şehrin aziz insanları da dik durmuştu'

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve Ak Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut 15 Temmuz dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

'Aziz şehrin aziz insanları da dik durmuştu' Güncel

15 Temmuz 2016 tarihinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da aziz şehrin aziz insanlarının bir kahramanlık destanı yazdığını belirten Milletvekili Metin Bulut mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bugüne kadar bir çok kahramanlık destanı yazan aziz milletimiz geçmişten çıkarmış olduğu darbe mağduriyetlerinin ardından son darbe girişiminde Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi dik bir duruş sergilemiş ve hain darbecilere dur demiştir. Tarihte hiçbir toplumun yapmadığını yapmış tankların topların ve hatta uçakların önüne siper olmuş aziz milletimiz tüm dünyaya bir ders vermiştir.” dedi.

15 Temmuz gecesi Elazığ’da da hemşerilerimizin dik duruşunun takdire şayan olduğunu belirten Milletvekili Metin Bulut “Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet, kahraman gazilerimize ise şifa diliyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com