Elazığlılardan EBEGEM'e yoğun ilgi

Elazığ Belediyesi’nin EBEGEM bünyesinde yedincisini düzenlendiği KOSGEB Onaylı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sürüyor.

Elazığlılardan EBEGEM'e yoğun ilgi Güncel

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) çatısı altında gençlerin yaşamlarına yeni ufuklar açacak eğitimler devam ediyor. Düzenlenen kurslar, 7’den 70’e Elazığlılardan yoğun ilgi görüyor. 
Elazığ Belediyesi’nce düzenlenen KOSGEB Onaylı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılan kursiyerlere, 70 saatlik kurs süresince girişimcilik, etüt çalışması, iş planı hazırlama ve atölye çalışmalarından oluşan kapsamlı eğitimler veriliyor. 

Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimler kapsamında KOSGEB Uzmanlarından Bahadır Katar, TKDK İl Koordinatörü Ülkü Altundiş ve TKDK Uzmanı Sertaç Yılmaz tarafından girişimci adaylarına KOSGEB ve TKDK hibeleri hakkında bilgilendirme sağlandı.

KOSGEB destekli 70 saatlik girişimcilik eğitimine katılan kursiyerler, aldıkları KOSGEB Girişimcilik Sertifikası sayesinde işyeri açmaları halinde 50.000 TL karşılıksız ve 100.000TL faizsiz kredi desteğinden yararlanacaklar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Meltem Baykara @inanç özgürlüğü

27 Haziran 2016 04:58

Kendime güveniyorum 6 senelik bır market tecrübem var şuanda da inşaat malzemeleri satışı ve dış cephe yalıtım imalat üzerine bir fabrika açmak istiyorum 100 bin TL Ye ihtiyacım var 25 bin kadar kendi birikmiş var kendime ve çalışacak olan ekibine güveniyorum sizden destek bekliyorum

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom