Elazığspor lige -9 puanla başlayabilir

Elazığspor’a yüklü borçlardan dolayı önümüzdeki sezona puan silme cezası gelmesi gülmesi gündemde…

Elazığspor lige -9 puanla başlayabilir Spor

Elazığspor’da yüzler bir türlü gülmüyor. 25 mayıs’ta göreve gelen Sedat Karataş başkanlığındaki yönetim, bir yandan futbolcuların sözleşmelerini yenilerken bir yandan da geçmişteki borçlarla ilgileniyor.

“-6 PUAN CEZA GELDİ”

Elazığspor 2. Başkanı Karahan Çelik’in bugün yapmış olduğu açıklamalar ise hem spor camiasında hem de bordo beyazlı taraftarlarda şok etkisi yarattı.

Karahan Çelik, yaptığı açıklamada önceki yıllarda bordo beyazlı formayı giyen Fabio Bilica’nın borçlarının ödenmemesinden dolayı Elazığspor’a 6 puan ceza geldiğini ifade etti. Çelik, “'Bilica'ya olan borçtan dolayı 6 puan ceza geldi. 3 puan daha toplam eksi 9 puanla lige başlama tehlikesi var.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Yusuf ONAT @Maddi sıkıntı

26 Haziran 2016 15:54

Slm.Öncelikle Elazığ halkına sevgi ve sevgiler. Ben Elazığ Spor taraftarı olarak hemen hemen tüm maçlarını seyrediyorum.Elazıga geldiğim zamanda mutlaka maça giderim ben şunu gördüm Elazığ seyircisinin 5 tl verim maça gelmiyor gelenlerden ağza alınmıyor küfürler ediyorlar.2 tl 5 tl. Elazığ Spor kalkınma .ben sizlerin yerinde olsam çok özr diliyorum futbolcu almam alt yapıdan alır 1 yıl idare ederim maddi sıkıntılardan kurtulanai kadar hocada Elazığlı hemşerilerimizdeni olsun.inan bana çok daha başarılı olacağımız eminim. Bu yıl böyle olsun.Ankaradan saygılar tüm gakoşlara

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom