Vali Zorluoğlu, huzurevinde yaşlılarla iftar yaptı

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, iftar programında huzurevinde kalan yaşlılarla aynı sofrayı paylaştılar.

Vali Zorluoğlu, huzurevinde yaşlılarla iftar yaptı Güncel

Gazi Huzurevinde Elazığ Valiliği tarafından düzenlenen iftar programına Vali Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Vali Yardımcıları ve eşleri,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, Huzurevi Müdür vekili Mahmut Şahin ve Huzurevi sakinleri katıldı.

Güzel bir ramazan akşamında huzurevi sakinleri ile iftar yemeğinde bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Zorluoğlu; “Bu bereket ve rahmet ayında siz değerli büyüklerimizle iftarımızı yaptık. Bizlere sofranızı, gönlünüzü açtınız. Hepinizden Allah razı olsun.

Devletimiz sizlere çok önem vermektedir. Sizlerin hayatlarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde sürdürebilmeniz için hiçbir fedakârlıktan kaçmıyor, bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bizler de her zaman sizlerin yanındayız. Ramazan ayının hepinize sağlık ve huzur getirmesini diliyorum ”dedi.

Huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenen Vali Zorluoğlu ve Hanımefendi, yaşlılarla sohbet ederek, istek ve sorunlarını dinlediler.

Burada hiçbir eksikliklerinin ve sıkıntılarının olmadığını söyleyen Huzurevi sakinleri ise Allah devletimize zeval vermesin diyerek kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sayın Valimiz Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Hanımefendiye teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom