Elazığ Mitingi Öncesinde Kayseri’de Mola

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Ankara’dan karayolu ile Elazığ’da gerçekleştirilecek olan ’Kardeşlik Mitingi’ne katılmak için çıktığı yolda Kayseri mola verdi.

Elazığ Mitingi Öncesinde Kayseri’de Mola Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Ankara'dan karayolu ile Elazığ'da gerçekleştirilecek olan 'Kardeşlik Mitingi'ne katılmak için çıktığı yolda Kayseri mola verdi. Partinin il teşkilatı üyeleri ile yemekte buluşan Devlet Bahçeli, Kayseri mantısı yedi.
 
MHP'nin Bursa'da Kuruluş Mitingi ile başlattığı 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat Mitingleri'nin altıncısı Elazığ'da yapılacak. Yarın, Elazığ İstasyon Meydanı'nda 'Kardeşlik' temasıyla gerçekleştirilecek olan miting için Ankara'dan yola çıkan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de mola verdi. Bahçeli'yi Kaşıkla Restaurant'ta partisinin il yönetimi karşıladı. Burada MHP İl Başkanı Mete Eke ve diğer partililerle bir araya gelen Bahçeli, Kayseri'nin yöresel lezzetlerini de tattı. Yemek öncesi basın mensuplarının görüntü almasına izin verilirken, Bahçeli herhangi bir açıklama yapmadı. Diğer yandan Bahçeli'ye Kayseri mantısı, börek ve pastırma ikram edildiği ifade edildi. Bahçeli, yemeğin ardından miting için karayoluyla Elazığ'a doğru yola çıktı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom