Elazığspor’a yeni başkan adayı!

Hacı Murat Yümlü’nün istifasının ardından büyük sıkıntıların yaşandığı Elazığspor’da, başkanlığa iş adamı İrfan Yumakgil aday oldu.

Elazığspor’a yeni başkan adayı! Spor

Spor Toto 1. Lig’de yaklaşan yeni sezon öncesi maddi anlamda büyük güçlükler yaşayan Elazığspor’da, başkanlığa aday çıktı.  Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile makamında bir araya gelen iş adamı İrfan Yumakgil, Bordo-Beyazlı camianın 28 Temmuz’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkan adayı olacağını açıkladı.

"ELAZIĞSPOR ASLA SAHİPSİZ KALMAZ"

Elazığsporlu taraftarlarında hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak konuşan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Elazığspor bugünlere kolay gelmedi. Son 4 yıllık süreçte olup bitenleri herkes yakından görüyor. Özellikle son 2 yıllık süreçte yapılan hizmetler Elazığspor’u bugünlere getirdi. Bütün Elazığspor taraftarları bilmeli ki bu takım asla sahipsiz kalmaz. Milletvekillerimiz, valimiz ve belediye olarak biz Elazığspor’un daha iyi noktalara gelmesi için mücadele ediyoruz. Mücadele etmeye devam edeceğiz. Gönlümüz arzumuz Elazığspor’un süper ligde mücadele etmesidir. Öncelikle çok iyi bir altyapıya ihtiyaç var. Tek yumruk olacağız ve emin adımlarla geleceğe yürüyeceğiz inşallah. Yaptığımız görüşmelerle çok değerli kardeşimiz İrfan Yumakgil Elazığspor kulüp başkanlığına adaylığını koyacak, ona göre listesini oluşturacak. Ona göre bizler de desteğimizi vereceğiz. Hep birlikte Elazığspor’u daha iyi yerlere getireceğiz. Şimdiden şehrimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

"ALTYAPIYA ÇOK ÖNEM VERECEĞİZ"

Elazığspor’u içinde bulunduğu durumdan bir an önce çıkaracaklarına söz veren İrfan Yumakgil ise, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi sineği öldürmeye değil, bataklığı kurutmaya talibiz. Altyapıya çok önem vereceğiz. Altınordu gibi bir kulüp olmak için bugünden sonra Elazığlılar olarak inşallah çalışacağız. Buradan Elazığlılar’dan bir istirhamım olacak. Bizimle çalışacak olan değerli iş adamları beni,  başkanımı arayıp, gönüllü olarak çalışmalarından zevk alacağımızı düşünüyorum. Şimdiden memleketimize hayırlı olsun. Belki de 1-2 arkadaşımız çıkar. Birbirimizi kırmadan memleketimize bir şeyler yapmak için yarışırız” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...