Sivas’ta ücretsiz bisiklet uygulaması

Sivas Belediyesi Paşabahçe Mesire Alanı'nda ücretsiz bisiklet uygulaması başlattı.

Sivas’ta ücretsiz bisiklet uygulaması
Sivas
Sivas Belediyesi Paşabahçe Mesire Alanı’nda ücretsiz bisiklet uygulaması başlattı.

Sağlıklı yaşam ve sporu teşvik etmek amacıyla belediye tarafından ’Sağlık İçin Pedalla’ uygulaması başlatıldı. Bu kapsamda Paşabahçe Mesire Alanı’nda belirli alanlara bisikletler konularak vatandaşın hizmetine sunuldu. Piknik alanında bisikletle seyahat etmek isteyen vatandaşlar bu uygulama için hiçbir ücret ödemeyecek.

Paşabahçe’nin giriş kısmına kurulan bisiklet parkında şimdilik 30 adet bisiklet bulunuyor. Talebe göre ilerleyen günlerde bu sayı artırılabilecek. Bisiklet kullanmak isteyen vatandaşların tek yapmaları gereken ise kimlik bilgileriyle birlikte kendilerine verilen küçük bir formu doldurmak. Sonrasında ise 1 saatlik süre içerisinde bisikletleri tekrar teslim etmeleri gerekiyor.

Hizmete sunulan bu ücretsiz uygulamadan bisiklet kullanmayı bilen her yaştan vatandaş, hafta içi 12.00-19.00, hafta sonu ise 09.00-19.00 saatleri arasında yararlanabilecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...