Yeni Malatyaspor’a moral ziyareti

Ankara Malatyasporlular Derneği, Düzce Topuk Yaylasında 2.etap kamp çalışmalarını sürdüren Evkur Yeni Malatyaspor'a moral ziyaretinde bulundu.

Yeni Malatyaspor’a moral ziyareti
Malatya
Ankara Malatyasporlular Derneği, Düzce Topuk Yaylasında 2.etap kamp çalışmalarını sürdüren Evkur Yeni Malatyaspor’a moral ziyaretinde bulundu.

Ankara Malatyasporlular Derneği Başkanı Fuat Yılmaz, MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu ve beraberindekiler 2.Etap kamp çalışması için Düzce Topuk Yaylasında bulunan Evkur Yeni Malatyaspor’a destek ziyaretinde bulundu.

Ankara Malatyasporlular Derneği Başkanı Fuat Yılmaz, takıma Süper Lig’de başarılar dileyerek, her zaman takımın yanında olduklarını ifade etti. Teknik Direktör Erol Bulut ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini söyledi.

Bulut, yeni sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, “Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İki etaplı kampın 2. etabı için topuk yaylasında çok güzel bir ortamda yeni sezon hazırlıklarımızı sürdürüp, sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret esnasında takımın Teknik Direktör Bulut ve Sportif Direktör Ali Ravcı’ya çiçek takdim edilirken, futbolculara da baklava ikram edilip yeni sezon için başarı dileklerinde bulunuldu. Ziyaret futbolcularla toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...