Bahçeli Elazığ'da Halka Hitap Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ'da teröre çözüm sürecini sert sözlerle eleştirdi.

Bahçeli Elazığ'da Halka Hitap Etti Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ'da teröre çözüm sürecini sert sözlerle eleştirdi.
 
MHP lideri Bahçeli, "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinin 6.'sını Elazığ'da yaptı. İstasyon Meydanı'ndaki mitingde çözüm sürecini eleştiren Bahçeli, "Maalesef AKP, CHP, BDP ve PKK bir olarak, Türkiye'yi yorgun ve bitkin düşürmüştür. Türk milleti, senaryosu okyanus ötesinde yazılan Kandil çetesi, Peşmerge ve sözde aydınların olduğu karanlık bir senaryonun hedefindedir. Başbakan bütün gücünü sizlerin mahvı için harcamaktadır. Varılmak istenen gaye, Sevr'in yeniden diriltilmesi ve elimizden kayıp gitmesidir. Tabelalardan TC ibaresinin silinmesi, hep aynı şirret kampanyasının uzantısıdır. Başbakan Türk milletinin oynanamayacak haklarına saldırmıştır. Buradan Başbakan'a sesleniyoruz; işte burada toplandık. Bayrak diyerek, vatan diyerek, şehit diyerek haykırıyoruz. Gücün yetiyorsa gel de hepsini fişle. Gel de hepsine biber gazı sık. Kağıttan kaplanlığını Gakkoşlara yapamayacağını sen de biliyorsun" diye konuştu.
MHP mitinglerinin bölücülere korku saldığını söyleyen Devlet Bahçeli, "İnşallah heveslerinin kursaklarında kalacağı günlere de az kalmıştır. Teröristlerin, çözüm şarlatanlarının oyunları amacına ulaşamayacak ve huzurumuzu bozamayacaktır" ifadelerini kullandı.
Başbakan Erdoğan'ı eleştiren Bahçeli, "Başbakan ne dediyse sonunu getirememiştir. Kuru sıkı atmaları hep sonuçsuz kalmıştır. Soruyorum sana, Mavi Marmara için ne yaptın? Suriye için sen ne yaptın? Gezi Parkı'na saldırmaktan, 'çapulcu' diye hakaret etmekten başka ne yaptın? Davos'ta 'one minute' dedin, arkasından 'sözüm sunucuyaydı' diyerek çark ettin. Esad'a önce 'kardeşim' dedin, işine gelmedi diye cani yaptın. Söyler misin bize senin kaç yüzün kaç sıfatın var? Fos çıktın, balon gibi eridin" dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom