Takımla çok mutluyum

Elazığspor Teknik Direktörü Trond Sollied, Elazığspor-Konyaspor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, takım olarak çok iyi bir mücadele örneği sergilediklerini söyledi.

Takımla çok mutluyum Spor
Elazığspor Teknik Direktörü  Trond Sollied, Elazığspor-Konyaspor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, takım olarak çok iyi bir mücadele örneği sergilediklerini söyledi.
 
Elazısğpor’un bu maçta hırsını Sollied, “İlk yarı iki takım da iyi bir maç sergiledi.  Çok ikili mücadeleler oldu. İlk şansımızı değerlendirdik ve bunu gole çevirdik. Takıma bu moral getirdi. İkinci şansımızı da iyi değerlendirdik ve 2-0 öne geçtik. Devreye 2-0 önde girdik. İkinci yarıda Konyaspor’un üzerimize geleceğini biliyorduk. Daha çok risk alacaklardı. İkinci yarıda iki kaleci de çok iyi kurtarışlar yaptı. Takımla çok mutluyum. Takımımız hırsını gösterdi. Birbirine çok iyi yardımda bulundular. Gol yemedik bu noktada çok mutluyuz. Şuan iyiyiz ama yüzde yüz değiliz. Takıma geç katılan arkadaşlarımız oldu. Bu nedenle takım yüzde yüz iyi durumda değil.” Diye konuştu.
 
 
Teknik Direktör Sollied,  Bilica kadroda neden yoktu şeklinde bir soru üzerine, “Bilica ile hiçbir sorun yok. Tercihimizden dolayı. Bilica ve İbrahim KAŞ arasında tercih yapmamız gerekiyordu. Arada 10 yaş fark var. Bu nedenle İbrahim KAŞ’ı tercih ettik” şeklinde konuştu. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom