Gelecek başarılarla kara bulutları dağıtacağız

Zor bir süreçten geçen Elazığspor’da taraftarlar grupları yayımladıkları mesajla takımlarının her zaman yanında olacaklarını belirterek her zaman takımlarına destek olacaklarını ifade ettiler.

Gelecek başarılarla kara bulutları dağıtacağız Spor

Elazığspor’un taraftar gruplarından Narkoz ve Abluka taraf grupları yazılı bir açıklama yaparak Elazığspor’un sadece iyi günde değil kötü günde de yanında olunması gerektiğini belirtti.

“GELECEK BAŞARILARLA KARA BULUTLARI DAĞITACAĞIZ”

Narkoz Grubu tarafından yapılan yazılı açıklamada son zamanlarda konuşulan Elazığspor’un kapatılıp Elazığ Belediyespor ismiyle değiştirilmesi modeline karşı olduklarını belirterek “Çok konuşulan Elazığsporun kapatılıp belediyesporun isminin değiştirilmesi modelini kesinlikle kabul etmiyoruz. Kadromuzda çok kaliteli onurlu gururlu futbolcularımız var bu futbolcularımıza güvenimiz tam. Gelecek başarılar ile kara bulutları dağıtabileceğimizi biliyoruz. Elazığspor mücadelesini ilelebet sürdürmelidir. Amatöre düşse bile birlik beraberliğimiz ile yeniden yükselebileceğimize inanıyoruz. Türk spor tarihinde onuruyla mücadele edip isim değiştirmeyen bir Elazığspor istiyoruz. Onurumuzla düşelim onurumuzla çıkalım Narkoz Grubu herzaman Elazığsporun destekçisi olacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

“ALLAH’IN İZNİYLE GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”

Abluka Taraftar grubundan yayımlanan mesajda ise Elazığspor yönetiminin faaliyetlerini titizlikle sürdürdüğü belirtilerek “Yönetim kurulumuz bütün çalışmalarını halis niyet, dürüstlük ve 1967’de kurulmuş çayda çıra armalı Elazığspor’umuzun her kesime karşı menfaatlerini koruyacak şekilde sürdürmektedir ve sürdürecektir. Hataların peşinden giden art niyetlilerin değil de gerçek Elazığsporluların Allah’ın izniyle güzel günler göreceğine inancımız tamdır.” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom