Bakan Kılıç açıkladı: Stadyum...

Bakan Kılıç, Elazığ stadyumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bakan Kılıç açıkladı: Stadyum... Spor

Bakan Kılıç şöyle konuştu;
“Elazığ stadyumunun Cumhurbaşkanımızın dile getirmiş olduğu gibi yeniden yapılması veya modernizasyonuyla ilgili bir tereddüt yoktur.

Özellikle rica ediyorum artık bunu tartışmasını Elazığ'da kimse yapmasın. Bu stadyumumuzun mevcut stadımızın olduğu yerde yeniden bir modernizasyonla farklı bir standarda kavuşturulup yapılması mı, şehrimizin farklı bir yerinde dışında mı yapılması noktasındaki çalışma vardır.

Bunun dışında yapılıp yapılmaması tartışılmamaktadır, müzakere edilmemektedir  veya değerlendirilmemektedir.”

"ELAZIĞ STADYUMU ŞUAN Kİ YERİNE YAPILSIN"

Elazığ stadyumu ile ilgili şahsi kanaatini de dile getiren Bakan Çelik,” Şahsi kanaatim bu stadın şuan ki olduğu yerde yeniden tribün tribün inşası şeklinde Elazığ'ımıza modern hale getirip kazandırılmasıdır. Bu benim kanaatimdir. Ama bununla alakalı olarak da tabi ki belediyemizle, yerel yönetimimizle, valimizle görüşüyoruz. Kulübümüzle de bu anlamda bir görüşme yapıp yolumuzu ortaya koyup yürüyeceğiz. Yeniden modernizme etmekle tribün tribün tekrar inşa etmek tarzında bir şey de olumsuz anlamda kullanmaya kimse lütfen kalkmasın. Dünyada bunun birçok örneği vardır. Dünyada birçok büyük kulüp bunu yapmıştır. Çünkü bu çok daha ekonomik bir yoldur, aynı zamanda çok daha hızlı ve kolay yapılması mümkün olan bir yol,  yöntemdir. Dolayısıyla yöntemimizi belirledikten sonra bunu yürüyüşünü, yolunu yapacağız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom