Mitinge Katılan Vatandaşlara Teşekkürler

MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, Genel Merkez tarafından gerçekleştirilen Elazığ Kardeşlik mitinginde Elazığ'a gelen Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye ve mitinge katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Mitinge Katılan Vatandaşlara Teşekkürler Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Genel Merkez tarafından gerçekleştirilen Elazığ Kardeşlik mitinginde Elazığ’a gelen Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye ve mitinge katılan vatandaşlara teşekkür etti.
 
Başkan Demir yaptığı açıklamada şunları kaydetti:  “Genel merkezi tarafından gerçekleştirilen “Milli değerleri koru ve yaşat adlı” açık hava toplantılarının Altıncısı olan Elazığ Kardeşlik Mitingi 14 Eylül 2013 cumartesi saat 17:00 de istasyon meydanında Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin katılımı ile gerçekleştirildi. Bin yıllık kardeşliğimize sahip çıkan ve İlimize teşrif eden Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beye teşekkürü bir borç bilirim.
 
Kardeşliğin yaşandığı ve yaşatıldığı, “Kardeşlik” temalı açık hava toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan saygı değer Elazığlı hemşehrilerimize, Açık hava toplantımızın öncesinde yaptığımız il, ilçe, belde ve sivil toplum örgütlerine yapmış olduğumuz gezilerimizde saat ve mekan fark etmeksizin  canlarını dişlerine takarak bizleri yalnız bırakmayan, gerek canlı yayınlar ile kardeşliğimize destek veren gerekse radyo programlarında bizleri ağırlayan, gerekse gazete manşetlerine taşıyarak bin yıllık kardeşlik değerlerimize sahip çıkan  Elazığımızın güzide  görsel ve yazılı basın mensuplarına  en kalbi sevgilerimle teşekkür ederim.
 
Yaptıkları her çalışmada yanlarında olduğumuz elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştığımız, yaptıkları çalışmalarda yalnız kalmadıklarını hissettirmek için elimizden gelen desteği verdiğimiz Emniyet güçlerine Çevre yolunu trafiğe kapatmayarak mitingimize kardeşliğimize gölge düşürmek isteyen AKP hükümetine boyun eğme mecburiyetinde kalan emniyet mensuplarını, yinede kardeşimiz olarak görüyor ve teşekkür ediyoruz.
 
Kardeşlik temalı açık hava toplantımız öncesi bizleri yalnız bırakmayan Genel Sekreterimize, Genel Başkan Yardımcılarımıza, MYK üyelerimize, Milletvekillerimize, MHP İl yönetiminde oluşturulan komite ve komisyon üyelerimize, İlçe Belde ve Yan Teşkilat Başkanları ve üyelerine, Mahalle temsilcilerimize mitingimizin coşkulu bir şekilde geçmesinde emeği geçen tüm  partililerimize ve parti farkı gözetmeksizin mitingimizi şereflendiren tüm katılımcılara en kalbi duygularımla saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Ayrıca bugün başlayan 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenciler, velilerimiz ve Ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”
 
Kaynak: Vedat YETİK
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom