Futbolcuların tatil keyfi

Elazığsporlu futbolcular, 2015-2016 futbol sezonunun yorgunluğunu atarak tatilin keyfini çıkarıyorlar.

Futbolcuların tatil keyfi Spor

2015-2016 futbol sezonunda zor günlerden geçen ve buna rağmen ligi ilk 6’da bitirerek Play Off’ta oynama şansı yakalayan Elazığsporlu futbolcular, üzerlerindeki yorgunluğu atmaya çalışıyor. Futbol sezonunun bitmesini fırsat bilen futbolcular, tatilini en iyi şekilde geçiriyor.

Kimi futbolcular tatilini ailesiyle, kimisi de arkadaşlarıyla geçirirken, bazı futbolcular da tatilde memleketinde olmayı tercih etti.

Geçtiğimiz günlerde adı Galatasaray ile anılan ve hakkında kendisine bir çok transfer teklifi geldiği dedikoduları çıkan Hamidou Traore’nin tercihi ülkesi oldu. Traore, tatilini Mali’nin Bamako şehrinde geçiriyor.

Elazığspor’un geçtiğimiz sezon başında takımına kazandırdığı Mesut Saray ise tatilini en gözde tatil mekanlarında geçiriyor. Arkadaşlarıyla birlikte tatil yapan Mesut Saray, Tatilin bir kısmını İzmir’de yaparken bir kısmını da Yunanistan adalarında geçirdi. Mesut Saray, tatil yaparken namaz takkesi ile çekindiği fotoğraf da sosyal medyada ilgi topladı.

Elazığspor’un Tunuslu futbolcusu Lamjed Chehoudi’nin tatil tercihi ise İstanbul Büyük Ada oldu.

Elazığspor’da başarılı performansıyla göz dolduran Brezilyalı yıldız Tom, tatilini dolu dolu geçiriyor. Eşi ve kızıyla tatil yapan Tom’un mekân tercihi ise ülkesi Brezilya oldu.

Geçtiğimiz sezon başında Elazığspor’a transfer olan ve özellikle sezonun ikinci yarısında ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken Çağrı Ortakaya’nın tercihi Almanya oldu. Sezonun sona ermesinin ardından burun ameliyatı olan Çağrı, Almanya’da ailesiyle birlikte tatilini geçiriyor.

Elazığspor’un genç ismi Berk ise Aydın Kuşadası’nda tatil beldesinde geçiriyor.

Elazığspor’un tecrübeli futbolcusu Onur Güney’in tatil tercihi ise takım arkadaşlarından farklı oldu. Onur Güney tatilini sıcak havalarda Toros dağları Kızıldağ yaylasında serinleyerek geçiriyor.

Tatilini en iyi şekilde geçirmeye çalışan Elazığsporlu futbolcular, 9 Temmuz Cumartesi günü Ankara Kızılcahamam Çam Otelde bir araya gelecek ve burada önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başlayacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom