Başkan Yanılmaz'dan bayram ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bayram nedeniyle çocukları, yaşlıları ve görevde olan işçileri ziyaret etti.

Başkan Yanılmaz'dan bayram ziyaretleri Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Ramazan Bayramı nedeniyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yanılmaz’ın, kentin önemli manevi önderlerinden Abdulkadir Evliyaoğlu Efendi ve Cemil Evliyaoğlu Efendi’yi ziyaretle başladığı bayram gezisine eşi Nebahat Yanılmaz da eşlik etti. Yanılmaz çifti, Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla bayramlaşarak, onlara hediyeler verdi.

Yanılmaz çifti daha sonra Gazi Huzur Evi sakinleriyle bir araya gelerek onlarla yakından ilgilenip, bayramlarını kutladı. AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar'da, ziyaretlere eşlik ederek, huzur evi sakinlerinin bayramını kutladı.

Görev başında olanları da ziyaret etti
Yanılmaz, bayramı çalışarak geçiren itfaiye, zabıta, temizlik, su arıza, destek hizmetleri, fen işleri, otobüs hareket amirliği ve beyaz masa görevlilerini de ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti. 

Hemşerilerinin rahat etmesi için ekiplerin gece gündüz ve bayram demeden çalıştığı belirten Yanılmaz, “Elazığ’a dışarıdan gelen misafirlerimizin sayısı oldukça fazla, biz sadece ana arterleri temizleyip, sokakları görmeyen bir ekip değiliz, her evin kapısının önündeki çöp, bizim için önemlidir. Her evin kapısının önünün temiz olmasını arzu ediyoruz. Ve bunun için de mücadele ediyoruz. Gece, gündüz çalışırız, emek veririz. Sizleri gayretinizden dolayı tebrik ediyorum. Elazığ'a gelen misafirlerimizin de bize aktardığı, Elazığ, temiz illerden biridir” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom