ETSO’da bayramlaşma

Elazığ TSO’da geleneksel hale getirilen bayramlaşma; Oda üyeleri, Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, medya mensupları, Oda personeli ve vatandaşların katılımı ile yapıldı. Törene Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ile Ejder Açıkkapı’da katıldı. Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, katılımcılarla bayramlaşarak katılımları için teşekkür etti.

ETSO’da bayramlaşma Güncel

ALAN: BAYRAMLAR MÜSTESNA GÜNLERDİR

Bayramlaşma töreninde bir değerlendirmede yapan Başkan Alan; “Odamızın geleneksel hale getirmiş olduğu Bayramlaşma vesilesiyle bugün bir kez daha bir araya gelmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Malumunuz olduğu üzere; Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Sıcak ve uzun yaz günlerine denk gelen Ramazan Ayını hep birlikte huzur içerisinde idrak ederek Bayrama erişmenin bugün mutluluğunu yaşamaktayız. Ancak ülkemizde maalesef mübarek Ramazan ayı içerisinde yaşanan hain terör olayları nedeniyle bir çok aile ve ulus olarak maalesef bu bayrama buruk bir şekilde girdik. Bayram vesilesiyle Yüce Allah (c.c)’tan dileğimiz başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve esenlikler getirmesidir.

Elazığ iş dünyası olarak, ülkemizi ve ilimizi aydınlık geleceğe ulaştırmayı şiar edinmiş, büyük milletimize, İslam alemine ve barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa, Ramazan Bayramı’nın mutluluk, huzur ve esinlik getirmesini diler,

Huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın, sevgi ve saygının sembolü Ramazan Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım” dedi.

BULUT VE AÇIKKAPI BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

Elazığ AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı yoğun programları nedeniyle Elazığ TSO’daki bayramlaşma törenine geç katılabildiklerini belirterek, Elazığ TSO çatısı altında bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Geçmişte Elazığ TSO çatı altında ilimize hizmet verdiklerini belirten Bulut ve Açıkkapı tüm Elazığ TSO camiası ve Elazığ halkının bayramını bir kez daha tebrik ettiler.

Başkan Alan’da Bulut ve Açıkkapı’nın törene katılmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek huzur içerisinde nice bayramlar temennisinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...