Saç kesme geleneği Elazığspor’da devam etti

Ankara Kızılcahamam’da yeni sezon hazırlıkları için toplanan Elazığspor’da takıma yeni katılan futbolcuların saçları kesildi.

Saç kesme geleneği Elazığspor’da devam etti Spor

Ankara Kızılcahamam’da dün kampa başlayan Elazığspor’da keyifler yerinde… Elazığspor’da tecrübeli futbolcular, kamp geleneğine uyarak takıma yeni gelen genç futbolcuların saçlarını kesti.

SAÇ KESME GELENEK OLDU

Elazığspor, yeni sezon hazırlıklarına çift antrenmanla başladı. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan futbolcuların morallerinin ise yerinde olduğu gözlendi.  Antrenmanın ardından soyunma odasına giren futbolcular eğlenceli dakikalar yaşadı.

Her kamp döneminin vazgeçilmezi olan saçları kazıtma olayı dün Elazığspor antrenmanında yaşandı. Her yıl gerçekleşen ve adeta gelenek haline gelen saç kesme olayının Elazığspor’daki mimarı ise Mesut Saray oldu.

ELAZIĞSPOR’UN YENİ BERBERİ MESUT SARAY

Mesut Saray, alt yapıdan gelen futbolcuları işaret ederek “bu gençler saçları oynuyor diye top oynayamıyorlar. Şimdi hepsinin saçını kesiyorum.” diye konuştu. Elazığspor’un en tecrübeli futbolcusu kaleci Serdar Kulbilge’den onay alan Elazığsporlu futbolcu Mesut Saray, elindeki makineyle altyapıdan yeni gelen genç futbolcuların saçlarını sırayla kesti.

EĞLENCELİ ANLAR SOSYAL MEDYADA GENİŞ YER BULDU

Elazığsporlu futbolcular, yaşadıkları keyifli anları ise sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Elazığsporlu futbolcu Mesut Saray, saçlarını kestiği genç futbolcularla aynı karede yer aldığı fotoğrafı paylaşarak, “Sizce de güzel olmamışlar mı?” notunu düştü.

Murat Kayalı da genç futbolcuların yer aldığı fotoğrafı paylaşarak, “gençler kampa hazır” ifadelerini kullandı.

Ankara Kızılcahamam kampında yaşanan bu eğlenceli anlar sosyal medyada da geniş yer buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom