Kılınç yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığına getirildi

24 Haziran Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Adıyaman Milletvekili Adayı olan Hakan Kılınç, yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Kılınç yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığına getirildi
Adıyaman
24 Haziran Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Adıyaman Milletvekili Adayı olan Hakan Kılınç, yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

CHP Besni İlçe Başkanı iken milletvekilliği adaylığı için görevinden istifa eden Hakan Kılınç, yeniden aynı göreve getirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Hakan Kılınç, "24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili adaylığı için istifa etmiş olduğum ilçe başkanlığı görevime Besni CHP İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizin almış oldukları karar ve genel merkezimizin ataması ile tekrar getirildim. İki buçuk yıldır onur ve gururla yürütmüş olduğum başkanlığımı, örgütümle birlikte bundan sonra da arkadaşlarımızla birlikte aynı heyecan ve mücadeleyle devam ettireceğiz" ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...