Gaziler Günü Mesajı

Elazığ Vali Vekili Ercan Çiçek, 19 Eylül ’Gaziler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Gaziler Günü Mesajı Güncel
Çicek, mesajında şunlara yer verdi;
 “Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna üstün fedakârlıklar göstererek canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü ayrı bir önem taşımaktadır. 
 Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi Türk Milleti olarak her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, emsalsiz fedakârlıklarını örnek aldığımız gazilerimize, hak ettikleri saygı ve hürmeti göstermek, hayatta kalanları hatırlamak, sorunları ile yakından ilgilenmek ve saygın kişiliklerine yaraşır yaşam koşulları sunmak ortak sorumluluğumuzdur. Gazilerimize Valiliğimiz olarak elimizden gelen desteği vermekteyiz ve vermeye de devam edeceğiz. 
 
 Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere vatan için hiç düşünmeden canlarını feda etmiş şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyor saygılarımı sunuyorum.”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom