Demokrasi nöbetine destekler sürüyor

Elazığ’da darbe girişimine karşı meydanları boş bırakmayan vatandaşlara, çiftçiler traktörlerle, sağlık çalışanları ise ambulanslarla destek verdi.

Demokrasi nöbetine destekler sürüyor Güncel

Elazığ’da darbe girişimine karşı meydanları boş bırakmayan vatandaşlar, 15 Temmuz akşamı başlatılan demokrasi nöbetine devam ediyor. İzzetpaşa meydanında mesai saatleri içinde kocaları işe giden kadınlar çocuklarıyla nöbet tutarken yaşlılarda yanlarından ayrılmıyor. Her gün olduğu gibi bugün akşamda mesai bitiminin ardından binlerce vatandaş meydanda toplandı. Araçlarını bayrakla donatan sürücüler de kentte konvoylar halimde tur atarak desteklerini sürdürüyor.

Çiftçilerde bugün traktörleri ile desteklerini gösterdi. Bayraklarla ve darbeye karşı yazılarla donattıkları traktörleriyle kente gelen çiftçiler meydan da ve çevresinde tur atarak darbeye karşı olduklarını gösterdi.

Elazığ Ulusal Medical Kurtarma ve 112 Acil Komuta merkezine bağlı ambulanslar ise kent merkezinden geçiş yaptı. Sağlık çalışanları  aileleriyle beraber darbeye karşı Türk bayraklarıyla yürüdü.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler