Sünnet düğününde havaya ateş açan 3 kişi gözaltına alındı

Elazığ'da, bir sünnet düğününde havaya ateş açılmasına ilişkin 3 kişi gözaltına alındı.

Sünnet düğününde havaya ateş açan 3 kişi gözaltına alındı Güncel

Edinilen bilgiye göre, Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, merkeze bağlı Hoşköy'ünde 12 Ağustos'ta Hakan A'nın oğlunun sünnet düğünü töreninde silahla havaya aşırı ateş edildiğinin belirlenmesi üzerine çalışma yaptı.

Yapılan çalışmanın sonucunda düğün töreninde silahla havaya ateş açan şahısların düğün sahibi Hakan A, Mehmet A. ve Adnan A. oldukları tespit edildi.

Gözaltına alınan şahıslar, jandarmadaki ifadelerinde silahları kendilerinin ateşlediğini kabul ederek sünnet düğününde kullanılan 1 tabanca ile 3 kuru sıkı tabancayı jandarmaya teslim etti.

İlgili kanun maddesine muhalefetten havaya ateş açtıkları ve izin belgesi olmadan havai fişek kullandıkları gerekçesiyle şahıslara toplam bin 300 lira ceza uygulandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...