Oda ve Borsalar’dan darbe teşebbüsüne tepki

TOBB tarafından bugün ülke genelinde 365 oda ve borsanın aynı anda okuduğu demokrasiye karşı yapılan darbe girişimine ortak tepki bildirisi ilimizde gerçekleştirildi. Tepki bildirisini okuyan Elazığ TSO ve TBO heyeti daha sonra Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ettiler.

Oda ve Borsalar’dan darbe teşebbüsüne tepki Güncel

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ülkemizde demokrasiye karşı gerçekleştirilen darbe teşebbüsünden dolayı bugün ülke genelinde 365 Oda-Borsanın aynı anda okuduğu ortak tepki bildirisi Elazığ’da da PTT meydanında demokrasi nöbeti platformunda gerçekleştirildi.

Bildiriyi okuyan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ve Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki heyet bildiriyi okumalarının ardından Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ettiler.

Vali Zorluoğlu heyeti kabulünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ülkemizin en büyük ve etkili sivil toplum örgütü olduğuna değinerek, oda başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne kast eden  cuntacılara karşı milletin birliğinden yana tavır almaları ve bu teşebbüsün milletin sinesine çarparak geri dönmesine verdikleri büyük destek nedeniyle  teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom