Kovancılar darbe girişimine ‘hayır’ dedi

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’ın Kovancılar ilçesi bir grup askerin darbe girişimi sonrası sokaklara çıkarak darbeye ‘hayır’ dedi.

Kovancılar darbe girişimine ‘hayır’ dedi Güncel

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, bir grup asker tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimini sert bir dille kınayarak bu girişimin asla kabul edilemeyeceğini ve bu girişimde bulunanların en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyerek  açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“15 Temmuz akşamı bir grup askerin darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından tüm vatandaşların sokaklara çıkmasının istemesinin ardından esnaflarımız, vatandaşlarımız sokaklara çıkarak darbeye hayır dedi. İlçemiz her zaman devletimizin yanındadır ve yanında olmaya sonsuza kadar devam edecektir. Bizlerde darbe girişimi sonrasında Kovancılar Esnaf Odası olarak esnaflarımızla darbeye hayır nöbetindeyiz. Nöbetimize de devam edeceğiz. Bu girişimde bulunanları kınıyorum güzel ülkemiz üzerinde kötü emeller besleyenler bu emellerine asla ulaşamayacaklardır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum, yaralılarda acil şifalar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom