Ömer Serdar'dan medyaya teşekkür

15 Temmuz gecesi, ülkemizi 80’lerin karanlığına mahkûm etmek isteyen hainler; milli iradeye, istiklal ve istikbalimize ipotek koymak amacıyla gözü dönmüş bir biçimde silahlarını sivil vatandaşımıza doğrultmuş ve milli iradenin tecelligahı olan Gazi meclisi bombalama alçaklığına düşmüşlerdir.

Ömer Serdar'dan medyaya teşekkür Siyaset

Giydiği üniformanın şerefinden habersiz olan bu hainlerin ihaneti karşısında milletimiz tek vücut olmuş ve darbecilerin kanlı planını boşa çıkaracak cesaret ve feraseti sergilemişlerdir.

Basın-yayın kuruluşları ile medya organları da darbecilerin bütün baskı ve tehditlerine rağmen demokrasi ve milli iradeden yana tavır alarak onurlu bir duruş ortaya koymuşlardır. Medyamızın, darbecilere karşı gösterdiği tepki her türlü takdirin üzerindedir ve alkışı hak etmektedir.

Bu vesile ile ülkemizin bekasına ve milletimizin geleceğine kasteden hainler karşısında kamuoyunu doğru bir biçimde bilgilendiren, darbecilere korkusuzca direnerek toplumun her kesiminin takdirini kazanan basın-yayın ve medya kuruluşlarını tebrik ediyor, milli iradenin yanında yer aldıkları için teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom