Elazığ’da darbe girişimiyle ilgili sıcak gelişme

Elazığ’da, darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan albay ile binbaşı tutuklandı.

Elazığ’da darbe girişimiyle ilgili sıcak gelişme Güncel

FETÖ/PDY mensubu bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimi nedeniyle Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, 8. Kolordu Komutanlığı’nda görevli Kurmay Albay Abdullah Bayram ve Kurmay Binbaşı Hakan Candan gözaltına alınmıştı. Merkez Komutanlığı tarafından gözaltına alınan Albay Bayram ile Binbaşı Candan, ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan 2 asker tutuklanarak Askeri Cezaevine gönderildi.

BİR ALBAY DAHA GÖZALTINA ALINDI

Öte yandan, darbe girişimi soruşturması kapsamında, Muş’a tayin edildiği öğrenilen ve Elazığ’da bulunduğu belirlenen bir albay daha gözaltına alındı. Merkez komutanlığına götürülen albayın ifadesinin alınmasının ardından mahkemeye sevk edileceği öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...