Erzincan’da ambulans sedyesi sıkışınca arbede yaşandı

Erzincan'ın Tercan ilçesindeki kaymakamlık binasında meydana gelen silahlı kavgada 5 kişi ölmüştü. Akıllarda kalan ise yaralıların getirildiği esnada bir ambulansın sedyesinin sıkışması ve bir süre yaralının ambulanstan çıkarılamaması kaldı.

Erzincan’da ambulans sedyesi sıkışınca arbede yaşandı
Erzincan
Erzincan’ın Tercan ilçesindeki kaymakamlık binasında meydana gelen silahlı kavgada 5 kişi ölmüştü. Akıllarda kalan ise yaralıların getirildiği esnada bir ambulansın sedyesinin sıkışması ve bir süre yaralının ambulanstan çıkarılamaması kaldı.

Erzincan’ın Tercan ilçesindeki kaymakamlık binasında dün meydana gelen olayda 5 kişi hayatını kaybetmişti. Ambulans ile Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen yaralılardan biri ambulansın sedyesinin sıkışması sonucu bir süre ambulansta beklemek zorunda kaldı. Sıkıştığı yerden çıkarılamayan sedye uzun uğraşlar sonucunda açıldı ve yaralı vatandaş tedavi altına alındı.

Sedyenin bir süre açılamaması üzerine vatandaşlar ile yaralı vatandaşın yakınları duruma tepki gösterdi ve kısa süreli arbede yaşandı. Hastanede bulunan polislerin müdahalesinin ardından arbede sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...