Yeni festival ve mesire alanı için ilk harç döküldü

Kale İlçesinde yeni festival ve mesire alanı temeli atıldı.Törende konuşan Başkan Cemal Akdemir, 'Kale'nin kaderi hızla değişiyor' dedi.

Yeni festival ve mesire alanı için ilk harç döküldü
Malatya
Kale İlçesinde yeni festival ve mesire alanı temeli atıldı.Törende konuşan Başkan Cemal Akdemir, ’Kale’nin kaderi hızla değişiyor’ dedi.

Kale İlçesinde yeni festival ve mesire alanının temeli düzenlenen tören ile atıldı. Çok sayıda katılımın olduğu törende konuşan Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, "Bölgenin en büyük festival ve mesire alanının temelini atmanın mutluluğunu yaşıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Başkan Cemal Akdemir, merhaba konuşmasında "Karakaya Barajının en geniş ve en yoğun olduğu bölgede yapmayı planladığımız büyük, kapsamlı ve muazzam festival alanı projemiz için Allah’ın izniyle temelimizi attık. Kale’nin kaderini değiştirecek bu projeyi elimizden geldiğince çalışıp kısa sürede tamamlayarak bölgemizin, Malatya’mızın ve halkımızın hizmetine sunacağız. İnşallah festival ve mesire alanı bittiği zaman Kale tamamıyla doğasıyla, suyuyla, yeşilliğiyle beraber turistlik alan olma özelliğini kazanarak insanlarımıza hizmet verecektir" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Başkan Akdemir, program kapsamında emeği geçenlere teşekkür etti.

)CÖ-Y

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...