Devlet Millet El Ele Fevzi Çakmak'ta

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi'nin yürüttüğü Devlet Millet El Ele projesinde bu kez Fevzi Çakmak Mahallesi'nin sorunları dile getirildi. Mahalleli en çok yollar, kaldırımlar ve alt yapı sorunlarından dert yandı.

Devlet Millet El Ele Fevzi Çakmak'ta Güncel
Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin yürüttüğü Devlet Millet El Ele projesinde bu kez Fevzi Çakmak Mahallesi’nin sorunları dile getirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, bu toplantılarının neden yapıldığını açıkladıktan sonra sorunları dinledi.
 
Mahallenin en büyük sorununun imar olduğuna dikkat çeken Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Eyüp ER, imar yolunun açılmamasıyla birlikte birçok sorunun da doğduğunu söyledi.
 
Muhtar ER’in dile getirdiği imar sorununa ilaveten Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri de yollar, kaldırımlar, alt yapı, doğalgaz ve mahalleler arasında ayrım yapıldığını dile getirdi.
 
Toplantı sonunda bir konuşma yapan Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Bilal ÇOBAN, mahallelilerin dile getirdiği sorunların çözümü için yetkililer duyarlı olması temennisinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom