Başkan Özdoğan’dan teşekkür ziyareti

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Kovancılara yapılan hizmetlere verdiği destekten nedeniyle ilçekaymakamı Hasan Gündoğdu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Özdoğan’dan teşekkür ziyareti Güncel

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Kovancılar ilçesine kazandırılan mesleki eğitim merkezinin açılmasında, sanayi sitesine mobese kamere takılmasında, bakırcılık kursunun açılmasında ve esnaflara verdiği destek nedeniyle Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu’na teşekkür etti.

BAŞKAN ÖZDOĞAN: “ÇALIŞMALARIMIZDA KAYMAKAMIMIZ HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA”

Ziyarette açıklamalarda bulunan Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, ilçe kaymakamı Hasan Gündoğdu’nun ilçe için önem arz eden çalışmalarda her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek esnafları adına kendilerine teşekkür ederek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İlçemiz her geçen gün gelişiyor. Kaymakamımızla sürekli olarak koordineli bir şekilde çalışıyoruz. İlçemizde açılan mesleki eğitim merkezi bizler için çok önemli genç kardeşlerimiz burada eğitim alarak bir meslek sahibi oluyorlar. Ayrıca Kovancılar ilçesinde açılan bir diğer kursta bakırcılık kursumuz, bakırcılık mesleği bitme noktasına gelmiş bir mesleğimiz ilçede acılan kursumuzla bakırcılık mesleğimiz ilçede canlanmaya başladı. İlçemizde bulunan sanayi sitemizemobese kamera sistemini takılacak. Sistemin katılmasıyla birlikte daha da güvenli olacak. İlçemize yapılan tüm olumlu çalışmalarda izlerin yanında olan kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu’da ziyaret nedeniyle Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdağan’a teşekkür etti.

Ziyarette ayrıca Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan Kaymakam Hasan Gündoğdu’na Kuran-ı Kerim hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom