Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı yenileniyor

Elazığ Belediyesi’nce başlatılan yol modernizasyon çalışmaları doğrultusunda, Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı yenileniyor.

Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı yenileniyor Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince şehrin ana arter, cadde ve sokaklarında asfalt bakım-onarım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ekiplerin çalışmaları doğrultusunda, 7 metre genişliğinde, 250 metre uzunluğundaki Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı yenilenecek. Kilitli parke taşlarının söküm çalışmalarına başlanan bulvar, yoğun tempoyla sürdürülen çalışmaların tamamlanmasının ardından asfaltlanarak hizmete sunulacak.   

SÖKÜLEN KİLİTLİ PARKE TAŞLARI DEĞERLENDİRİLECEK

Hizmetlerinde en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde sunmayı ve her çalışmasında kaliteli yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen Elazığ Belediyesi, sökülen kilit parke taşlarını da yeniden değerlendirerek, ekonomisine katkı sağlıyor. Bu bağlamda sürdürülen çalışmalarla, Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı’ndan sökülen kaldırım taşları da yeniden değerlendirilecek. Asri Mezarlık alanına nakledilen kilitli parke taşları, mezarlık içi ve çevre düzenleme çalışmalarında kullanılacak. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom