Çocukların sinema keyfi sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından çocuklara yönelik düzenlenen ücretsiz sinema keyfi sürüyor.

Çocukların sinema keyfi sürüyor Güncel

Hafız Abdullah Nazırlı Yatılı Erkek Kur’an Kursu öğrencileri, Elazığ Belediyesi Mini Gösteri Merkezi’nde ağırlanarak, sinema keyfi yaşadılar.  Fetih 571 filmini izleyerek, özel ikramlarla son derece keyifli vakit geçiren çocukların mutlulukları gözlerine yansıdı.

Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda hayata geçirilen projeyle, çocuklara özel olarak seçilen filmleri izleme olanağı sunularak, sosyal ve sanatsal gelişimlerine destek sağlanıyor. Eğitim-öğretim döneminde ilköğretim okullarına yönelik sunulan ücretsiz sinema hizmeti, okulların tatil dönemine girmesinin ardından bu kez Kur’an kursu öğrencilerini sinemayla buluşturuyor. Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından özel araçla kurslarından alınarak, özel ikramlarla film izleme keyfini yaşayan minikler, daha sonra yine ekipler tarafından kurslarına bırakıldı. Bazıları hayatlarında ilk kez sinemayla tanışan minikler, çok keyifli vakit geçirdiklerini ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, çocuklara yönelik ücretsiz sinema hizmetinden yararlanmak isteyen kurs yöneticilerinin Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve 153 Beyaz Masa ile irtibata geçmeleri gerektiği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom