Saadet Partisi Adayını Belirledi

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayını Belirledi

Saadet Partisi Adayını Belirledi Siyaset
Saadet Partisi aylık il divan toplantısı partinin teşkilat binasında yapıldı. Toplantıya, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar CANBAY, İl Başkanı Haluk ARSLAN, Merkez İlçe Başkanı Mustafa KODAT, teşkilat başkanları ve partililer katıldı.
 
Saadet Partisi’nin Elazığ’da bir önceki yerel seçimlerden birinci parti olarak çıktığının altını çizen Başkan ARSLAN, 2014 yılı Mart ayında yapılacak seçimlerde oy oranlarını arttıracaklarını belirterek, Saadet Partisinin başarısı için her türlü fedakarlığı yapacaklarını ifade etti.
 
Elazığ’ın Milli Görüş’ün kalesi olduğuna dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı CANBAY ise merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın Elazığ ile ilgili kullandığı bir ifadeyi partililerle paylaştı.
 
Genel Başkan Yardımcısı CANBAY Saadet Partisi’nin Elazığ Belediye Başkan aday adayının teşkilatın yoğun çalışmaları sonucu belirlendiğini ifade ederek Elazığ Merkez ve ilçelerde belirlenen diğer adayların Genel Başkan Mustafa KAMALAK’ın da katılacağı bir törenle Elazığ halkına duyurulacağını kaydetti.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom